20 Göz Alıcı Antrasit Mutfak Dolabı

Antrasit Mutfak Dolabı

Mutfak renk fikirleri söz konusu olduğunda, günümüzün modası grinin harika bir tonu olan antrasittir. Akıllı, şık ve sonsuz çok yönlülük sağlayan antrasit mutfak dolabı, pek çok şemaya uygun güce sahiptir. Country tarzı antrasit mutfak dolabından lake ve pürüzsüz antrasit yüzeylere sahip modern mutfak dolabına kadar…

Antrasitin daha dramatik tonları mutfaklarınızda anında etki yaratırken, krom ve çeliğin metalik parlaklığı temiz, modern bir estetik yaratır. Modern bir antrasit mutfak adası, krom veya duvara monte mutfak dolaplarına göre daha derin veya zıt bir renkte boyanmış ise onu antrasit bir mutfakta odak noktası yapacaktır.

Dinlendirici bir şema oluşturmak için duvardan duvara antrasit mutfak dolabı seçilebilir veya alt ya da üst dolaplara grinin farklı tonları karıştırılabilir. Duvarları spektrumun daha soluk ucunda bir gölge ile boyayabilirsiniz. Biraz daha cesur bir şey için, antrasit mutfak dolabını tamamen farklı bir renkle kontrast yapabilirsiniz. Desenli fayanslarla ya da zengin ahşap veya lüks mermer gibi diğer malzemeleri antrasit mutfak dolabı ile karıştırabilirsiniz.

Üst mutfak dolaplarından daha koyu tonlardaki alt dolaplar, tasarımın daha nötr görünmesine yardımcı olur. Aşağı kısımdaki dolaplarınızın üsttekilerden daha ağır görünmesini engellerken, koyu antrasit duvarlar beyaz mutfak dolabı ve raflara karşı göz alıcı bir kontrast oluşturur, ilerideki örneklerde göreceğiniz gibi taze ve modern.

Son rötuşlara gelince, pirinç rengi mutfak dolabı kulpları ve diğer pirinç veya bakır kaplamalar, antrasit mutfak dolaplarına anında sıcaklık katar, krom ve çelik ankastre setler ise her şeyi dengeli ve göz alıcı tutmanıza yardımcı olacaktır.

Antrasit Mutfak Dolabı ve Siyah Ada

Karanlık mutfak tasarımında cesur olmak istiyorsanız, antrasit mutfak dolapları mükemmel bir seçimdir. Ayrıca bu siyah mutfak adası, antrasit tonlarında tasarlanmış mutfağa karanlık ayrı bir hava katıyor.

Bu, çok karanlık bir mutfak görünümü oluşturmadan genel karanlık temanın ortaya çıkmasını sağlamış. Açık renkli zemin, tüm karanlık tasarımı mükemmel bir şekilde kaldırarak, kolayca eşleşebilecek her türlü mutfak aksesuarını seçmenize olanak tanıyor.

İlginizi çekebilir: Ada Mutfak Modelleri

Antrasit Adalı Mutfak Dolapları    

Bu antrasit grisi mutfağın gösterdiği gibi antrasit mutfak dolabının donuk olması gerekmez. Doğal ışığın bolluğu, mutfak adasının merkezinde olduğu gibi tüm odayı aydınlatmaya yardımcı olur. Açık tuğla ve düşük seviyeli aydınlatma, bu mutfağa benzersiz bir endüstriyel tarz kazandırmış.

Bu antrasit görünüm en iyi şekilde daha büyük mutfaklarda işe yarayacaktır, ancak mutfağınız ne kadar küçük olursa olsun, tasarımdan biraz ilham almanızı engelleyecek hiçbir şey yoktur.

Küçük mutfağınız mı var ? Küçük mutfaklar için harika mutfak dolaplarına göz atın.

Antrasit Mutfakların Mermer ile Uyumu

Antrasit ve mermer görünüm, birlikte ne kadar iyi çalıştıklarını gördüğünüzde şaşırtıcı olmayan, asla eskimeyecek bir renk düzenidir.

Antrasit mutfak dolabı istiyorsanız ancak çok karanlık olmasın diyorsanız, bir renk şemasına karar vermek zor olabilir. Ancak beyaz mermer ile tezat oluşturan koyu renkli antrasit mutfak dolabı ile bu tarz, mutfağınızın geri kalanı ezici bir şekilde karanlık olmadan antrasit dolaplara sahip olabileceğinizi gösteriyor.

Antrasit Tavan ile Birlikte Antrasit Mutfak Dolabı

Bu geleneksel görünümlü mutfak aynı zamanda çok modern. Hepimizin mutfağımızda bilardo masası ve kanepe için yeri olmasa da, resimdeki harika renk seçimlerinden ilham alabilirsiniz.

Mozaik mavisi fayanslar, açık mavi duvarlarla iyi bir uyum sağlar ve odanın tavanın ve mutfak dolapları antrasit olmasına rağmen mutfağınız çok karanlık olmadan geleneksel bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor.

Antrasit Mutfak Dolabında Altın Görünümlü Kulp Kullanımı

Bu mutfaktaki hafif duvar karoları, odanın rengini gerçekten ferahlatmaya yardımcı oluyor. Ayrıca mutfak penceresinden gelebilecek doğal ışık eksikliğini gidermek için büyük bir tavan lambası seçilmiş.

Bitkiler, beyaz mutfak aksesuarları ve altın rengi kulplar ile, antrasit rengi mutfak dolabı seçimi ile tezat oluşturarak odanın görünümünü mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor.

Mat Antrasit Mutfak

Minimalist görünümlü mutfaklar, koyu mat renk dolaplarla modern bir mutfak yaratmanın harika bir yoludur. Siyah bir tezgah, bu şık koyu mat antrasit dolaplara mükemmel bir son dokunuş oluşturmuş.

Dolapların ve tezgahın üzerindeki mat görünüm, alanı karartma potansiyeline sahiptir, ancak beyaz duvarlar ve açık renkli zemin, her şeye bir hareket ve canlılık katmış ve koyu renkli dolaplara sahip mutfaklar için renk şemalarının her mutfak tarzında iyi çalıştığını kanıtlamış.

Ahşap ve Antrasitin Mutfaklardaki Uyumu

Bu görünüm, geleneksel bir çiftlik evi veya kır tarzı mutfak yaratmak isteyen herkes için mükemmeldir. Kırmızı mutfak aksesuarları, antrasit mutfak dolaplarıyla mükemmel uyum sağlamış, ancak şema, herhangi bir renk seçiminin işe yarayacağı şekilde kurulmuştur.

Mutfak dolapları koyu antrasit ve tezgahlar için ahşap seçimle mükemmel bir kontrast oluşturuyor ve pencere çerçeveleri, isterseniz kendi mutfağınızda perdelerle kolayca değiştirilebilecek desenli bir jaluzi ile tamamlanmış.

Renk Patlamasına Sahip Antrasit Mutfak

Antrasitin sıkıcı olması gerekmiyor, çünkü adaçayı yeşili parıltılı bu mutfak adası odaya çok değişik bir hava katmış. Dolaplardaki bu yeşil, incelikli olabilir ama mutfağa derinlik katmaya gerçekten yardımcı oluyor. Görünüm, modern, siyah yemek sandalyelerinin cesur seçimiyle tamamlanmış. (İlgi yazı: yeşil mutfak dolapları)

Desenli Fayanslar ile Antrasit Mutfak

Bu mutfak görünümü, doğayla iç içe olmak isteyen biri tarafından tasarlanmış. Mutfak fayansları, mutfağın genel görünümüne farklı bir tarz getirmeye yardımcı olmuş. Koyu antrasit dolaplar ve kare kulplarla tamamlanan, modern ama aynı zamanda daha geleneksel görünümlere de gönderme yapan bir mutfak tasarımı.

Antrasit ve Mavinin Birleşimi Mutfak Dolapları

Mutfak fikriniz şık ve modernse, pürüzsüz bir mermer kaplama mükemmel bir seçimdir. Bu antrasit dolaplardaki kaplama, tüm mutfağa sofistike bir görünüm kazandıran ultra parlaktır. Ayrıca antrasit dolaplarınızı mavi ile kombinleyebilirsiniz.

Mermer tezgah, mutfağın ferah ve modern görünümünü tamamlamaya yardımcı olmuş. Biraz daha az alana sahip bir mutfağınız varsa panik yapmayın, çünkü mermer daha küçük alanlarla da harika uyumludur. (İlgili yazı: mavi mutfak dolabı modelleri)

Tamamen Antrasit Mutfak 

Bu tamamen antrasit mutfak, kare taç kalıplama ve koyu gri taş tezgah ile tavana yığılmış koyu antrasit mutfak dolabına sahiptir. Açık gri bir karo tezgah arası, alanın çok karanlık olmasını önler ve altın rengi geometrik kolye avize odaya farklı bir hava katıyor.

Açık Antrasit Raflar

Bu antrasit küçük mutfak tezgahın üst kısmında duvardan duvara açık raflara sahiptir. Bir buzdolabı eklemek, burayı düzenli kullanım için harika bir alan haline getirecektir.

Country Antrasit Mutfak Dolapları

Bu koyu antrasit mutfak, üst dolap kapaklarının altındaki alanı işlevsel hale getirmiş ve bu üst dolapların altında açık raflar kullanmış.

Antrasit Mutfak Dolabı Fiyatları

Antrasit mutfak dolabı fiyatları sizin seçeceğiniz dolabınızın kapak kaplamasının türünün metrekare fiyatına göre (lakeakrilikmembranhigh gloss) değişiklik göstermektedir. Mat veya parlak antrasit seçiminizde fiyatı etkileyen bir unsurdur. Sizde antrasit mutfak dolabı için güncel metrakare fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Yandaki whatsapp hattımızdan antrasit mutfak dolabı için güncel fiyat alabilir veya mutfak projenizle ilgili merak ettiğiniz her şeyi hemen sorabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz modellerden birini ya da hayalinizdeki antrasit mutfak dolabını kendi mutfağınız için yaptırmak isterseniz Emu mobilya uygun fiyatlarla sizin yanınızda…

Antrasit Mutfak Dolabı ile İlgili Son Düşünceler

Koyu renk dolaplara sahip bir mutfak tasarımı söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü muhteşem fikir vardır. (Lacivertsiyahyeşilfüme)

Tamamen antrasit mutfaklardan renk sıçramalarına kadar, hayalinizdeki mutfağı oluşturmak için en çok beğendiğiniz fikirleri seçip kendi evinize uygulayabilirsiniz. Koyu dolaplara sahip en iyi mutfak renklerinden bazıları beyaz ve antrasitin karışımıdır, bu da beyaz mermer tezgahların antrasit dolap rengi ile mükemmel bir seçim olduğu anlamına gelir.

Umarız antrasit mutfak dolabı modelleri ve tasarımları size kendi mutfağınız için biraz ilham vermiştir. Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa hemen aşağıdaki yazılarımızdaki muhteşem mutfak dolabı modellerine göz atın…