35 Country Mutfak Dolabı, Fiyatı ve Country Mutfak Modelleri

Country Mutfak Modelleri

Country mutfak modelleri, tüm ailenin keyfini çıkarabileceği güzel, geniş alanlar olarak uzun zamandır var olmuştur. Ve son yıllarda, mutfaklarımızda geleneksele doğru bir dönüşüm hakim. Geleneksel kır mutfağı hala çok sevilen bir tasarım olduğu için country mutfak modelleri hala sade ancak şık olan dokunuşu mutfaklarımıza getiriyor.

Bu yüzden 35’ten fazla country mutfak modellerini, resimlerini ve fiyatlarını sizinle paylaşacağız, ancak daha önce, bir country mutfak modellerinin temellerine ve country mutfakların nasıl olmasına gerektiğinden bahsederek başlayalım.

Country Mutfak Modelleri için Malzeme Seçimi

Country tarzı mutfak modellerinde genellikle ahşap veya granit gibi doğal malzemeler kullanır ve konukların çok fazla zaman geçirmek istedikleri, kendilerini rahat hissedecekleri sıcak, davetkar bir mutfak yaratmak için ince işçiliğe odaklanılır. Country mutfak modelleri genellikle şablon veya vintage tabela gibi tasarım öğelerini kullanır.

Country Mutfak Modelleri için Renk Seçenekleri

Country mutfak malzemeleri beyaz, krem, bej ve gri gibi nötr ve doğal renklere yapışabilir veya altın, koyu kırmızı ve yeşil gibi zengin renkler içerebilir. Ayrıca sizin zevklerinize göre parlak veya pastel bir renk paleti içerebilir. (İlginizi çekebilir: mutfak dolabı renkleri)

Country Mutfak Modelleri için Desen Seçimi 

Daha fazla ilgi için, country mutfak modelleri geleneksel olarak ekose ve damalı gibi desenler içerir. Ama kullanılabilecek başka birçok desen odluğunu unutmayın! Çizgiler, çiçekler ve doğa baskılarının bir karışımı da doğal, rustik bir mutfakta çarpıcı görünür. (Daha fazlası için mutfak dolabı kapak modelleri)

Country Mutfaklarda Antika Detaylar 

Ultra modern bir country kır mutfağı tarzına gidiyorsanız, bu öğeyi atlamak isteyebilirsiniz. Ancak daha geleneksel bir his yaratmak istiyorsanız, antika detaylar eklemek harika görüncektir. Yemek masanız veya sandalyeleriniz gibi büyük mobilya parçalarını değiştirebilir veya antika tarzda olan dolap kulplarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca mutfağınıza işaretler, saatler veya vazolar gibi küçük detaylar ekleyebilirsiniz.

Artık country mutfak modellerinin temellerini ele aldığımıza göre, güzel resimlere ve fiyat bilgisine dalmanın zamanı geldi.

Country Mutfak Fiyatları 

Country mutfak fiyatları metrekare bazlı olmaktadır. Sizin istediğiniz malzemenin kalitesine ve mutfak dolabı kapak kaplamasının türüne göre değişkenlik göstermektir. Sizde aşağıda veya yukarıda gördüğünüz modeller için güncel metrekare fiyatı almak isterseniz hemen Emu mobilya ile iletişime geçebilirsiniz…

Beyaz Country Mutfak Modelleri 

Bu beyaz ve ahşap renk eşleştirmesi tüm country mutfaklarda uygulanabilen bir eşleşmedir. Ahşap görünümlü tezgahlar beyaz vurgularla mükemmel uyum sağlar. Bu tasarımdaki gibi beyaz açık rafları kullanabilir ve onları kaseler, tabaklar ve en sevdiğiniz kupalarla doldurabilirsiniz.

Tamamen beyaz country tasarım şık ve modernken, açıkta kalan tavan kirişi ve tezgahtaki mutfak eşyaları ile ahşap ve ahşabın küçük dokunuşları mutfağınıza hoş bir rustik dokunuş katabilir. Karar sizin…

Modern, temiz ve bembeyaz bir mutfak istiyorsanız, bu aşağıdaki model sizin için bir seçimdir. Beyaz dolaplardaki detaylar onlara çok fazla fransız şıklığı katıyor ve taş tezgah, mutfağa doku ve sıcaklık katmış.

Beyaz country mutfak modelinizi öne çıkarmak için pirinç kulplar gibisi yoktur! Aşağıdak tasarımda country beyaz mutfak dolapları ve temiz taş tezgah ile çok güzel görünmüş.

Modern Country Mutfak

Hiçbir şey modern country mutfak modelleri için güzel ve temiz bir mermer tezgah kadar iyi olduğunu söyleyemez. Ve bu, country mutfağınızı 21. yüzyıla getirmenin bir yoludur. Bu aşağıdaki modern country mutfak modelini seviyoruz. Ve bizce ahşaptaki geometrik şekiller ve düz çizgiler bu alana çok fazla karakter katmış.

Koyu Ahşap Modern Country Mutfak

Hem mutfak adanız hem de döşemeniz için koyu renkli ahşap kullanarak bir fark yaratabilirsiniz. Country mutfak dolaplarınız ve raflarınız için farklı renkler kullanarak kontrast oluşturabilirsiniz. Bu mutfakta ada koyu ahşaptır, en sağdaki dolaplar laciverttir ve en soldaki dolaplar parlak beyazdır. (Gerçekten daha karanlık bir mutfaktan hoşlanıyorsanız ve daha fazla örnek arıyorsanız, aslında hepsini bu lacivert mutfak fikirleriyle buraya koyduk.)

Modern Country Mutfak Modellerinde Modern Aydınlatma

Bir başka harika modern country mutfak fikri, modern bir aydınlatma eklemektir. Ve bu açık tonlar kesinlikle bu aşağıdaki mutfağa çok fazla karakter ve stil katmış. Pirinç musluk takımını nasıl tamamladıklarına bakın. Bu nedenle, aydınlatmanızla bir country tasarım yapmak istiyorsanız, rengi ve tasarımı mutfağınızın başka bir yönüne bağladığınızdan emin olun.

Yeşil Country Mutfak

Yeşil, muhtemelen son zamanlarda çokça gördüğünüz bir renk çünkü bu yıl en popüler country mutfak seçeneklerinden biri. Bu country mutfak modeli oldukça gelenekseldir, ancak şık yüzeyler ona modern bir dokunuş katar. Ve yemek masasındaki taze çiçek vazosu, aksi takdirde serin olan bu odaya sıcaklık katıyor. (İlginizi çekebilir: 30 Yeşil Mutfak Dolabı)

Açık raflar, her şeyi pratik tutarken yeşil mutfağınıza karakter katmanın bir yoludur. Bu basit çiftlik evi country mutfağının açık rafları, beyaz tabak ve kaselerin yanı sıra pişirme kapları ve birkaç kutu şeker ve un karışımını sergiliyor.

Country mutfak modellerinde fark yaratmak istiyorsanız, koyu yeşil sizin için harika bir seçim olabilir. Bu country mutfak tüm geçmiş yılların hissine sahiptir, ancak daha modern bir görünüm için çağdaş dokunuşlarla da eşleştirilebilir.

Altın hemen hemen her renkle güzel görünse de, yeşil onu gerçekten öne çıkarır! Ve hem yeşil hem de altın, baz olarak beyazla çok iyi görünür. Bu, beyaz karo duvarları, beyaz bir bankı ve beyaz bir buzdolabını koyu yeşil dolap ve pirinç dokunuşlarla eşleştirebileceğiniz çok yönlü bir tasarım sağlar.

Country Mutfak Dolabı 

Fransız Tarzı Country Mutfak Dolabı

Bunun gibi muhteşem bir mavi-beyaz mutfak dolabıyla Fransız kırsalına kaçın. Duvarlardaki renkli tencere ve tavalar, mozaik karolar, asılı dokuma sepetler ve bir demet taze pembe gül gibi birbiriyle uyumsuz parçalarla mekanınızı dekore edebilirsiniz. (İlginizi çekebilir: fransız mutfak dolapları)

Country Mutfak Dolabında Renkleri Karıştırın

Aşadağıdaki mutfak dolabı, standart bir country mutfak dolabı değil çünkü baştan sona aynı dokulara, renklere veya yüzeylere sahip değil. Aslında, kuralları çiğniyor. Dolaplar çok açık yeşil renkte, tezgah ise koyu siyah mermer tarzı bir malzemedir. Ortadaki adada ahşap bir üst kısım bulunurken, odanın geri kalanı hafif ve doğal.

Cam Kapaklı Country Mutfak Dolabı

Country mutfakların tipik olarak tencere ve tavalar, vazolar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok eşyaya sahip olduğunu zaten belirtmiştik. Ama çatal bıçak takımınızı sergilemeyi hiç düşündünüz mü? Bu country mutfak dolabı, lavabonun hemen üzerinde oturan çatal bıçak takımı ve sağda asılı bıçaklar ile bu tarzın harika bir örneğidir. Bu, çok fazla karakter enjekte ederken alanınıza değişik bir his katar.

Siyah Country Mutfak Dolabı

Bu siyah-ahşap country mutfak dolabı ile karanlık tarafa doğru bir yürüyüşe çıkın. Bu görünümü yeniden yaratmak istiyorsanız, iki rengi dengeleyin. Bu durumda, dolapların ve davlumbazın siyahlığı var, bir de zeminler ve tezgahlar için ahşabın ve dokuma sepetlerinin sıcaklığı var.

Ahşap Görünümlü Country Mutfak Dolabı

Alanınız boyunca doğal ahşap görünümü kullanarak country mutfak modelini eski tarz evlere benzetebilirsiniz. Aşağıdaki tasarımdaki ahşap döşemenin ahşap mutfak dolabı ile nasıl uyumlu olduğuna bakın. Şık beyaz ada dolaplar bu mutfağa güzel bir görünüm sağlamış. Adanıza büyük bir demet yeşillik veya çiçek ekleyerek ve odanın etrafına meyve ve saksı bitkileri yerleştirerek bu alana renk katabilirsiniz.

Mermer Tezgahlı Country Mutfak Dolabı

Orijinal ev tasarımınızın bir parçası olan açıkta kalan tuğlaları veya ahşapları koruyarak modern country mutfak dolabınızı rustik hale getirebilirsiniz. Bu, karakter ve ayrıntı alanınızı çok daha doğal hissettirir. (Son zamanların gözdesi siyah mutfak tasarımları)

Ve işte burada, Fransız ve modern tarzlar da dahil olmak üzere 35’ten fazla country mutfak dolabı modelleri seçeneğini sizin için sergiledik. Umarız bu, hayallerinizdeki country mutfağı yaratmanız için size ilham vermiştir! 

Country Mutfak Dolabı Fiyatları

Country mutfak dolap kapaklarında genellikle membran (balon) veya lake tercih edilir. Lake daha pahalı membran ise daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Bu kaplamaların güncel fiyatlarını öğrenmek için hemen yandaki whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz country mutfak dolabı modellerinden birini veya bunlardan ilham alarak yaratacağınız tamamen size özel country mutfak dolabına uygun fiyatla sahip olmak isterseniz Emu mobilya sizin yanınızda…

Soldaki whatsapp hattımızdan veya bize ulaşarak güncel fiyat alabilirsiniz veya mağazalarımızı ziyaret ederseniz hayalinizdeki country dolabını birlikte tasarlayıp, hayata geçirebilirsiniz…

Mutfağınızı veya sadece mutfak dolabınızı yenilemeyi düşünüyorsanız aşağıdaki harika tasarımlara göz atın…