Değişik Vestiyer Modelleri (Antrenizde Bambaşka Bir Görünüm)

Değişik Vestiyer Modelleri

Antrelerinizin tasarımındaki görünümü değiştirmeye başlamak için vestiyerinizden başlamak iyi bir seçenektir. Bu pandemi günlerinde çok fazla hareket görmeyebilecek bir alan olsa bile (yakında tekrar olacak!). Antreler evdeki en işlek yerlerden biri olmasına rağmen, basit depolama aksesuarları ile veya tamamen yeni değişik vestiyer modelleri ile antre dekorasyonunu değiştirmenin ve dağınıklığına çeki düzen vermesi en kolay alanlardan biridir.

Antrenizi nasıl dekore etmek istediğinizi ve ne kadar alanınız olduğunu göz önünde bulundurarak tasarlamanız önemlidir. Her evin girişinde gördüğümüz dolaplı vestiyer ve portmanto modellerinden sıkıldıysanız ve yenilik arıyorsanız bu değişik vestiyer modelleri ile antrelerinize bambaşka bir hava katacaksınız.

Orta yüzyılın antre tasarımlarından günümüzün en popüler vestiyer modellerine kadar tüm vestiyerlerin harmanlanmasıyla oluşmuş değişik vestiyer modellerini bu yazımızda bulacaksınız. 

Değişik vestiyerler evimizin girişine temiz ve havadar bir yaklaşım getirir. Ayrıca modern tasarımlar ve akıllı depolama çözümleri ekleyebilir. Sonuçta elde ettiğiniz şey, günlük pratikliği modern stille harmanlayan bir alanı değiştirip herkesten farklı olanı yapmaktır.

Antreniz için değişik görünüm fikri arıyor, ancak alanınızda nasıl duracağından emin değil misiniz? Endişelenmeyin, biz Emu mobilya olarak yardım etmek için buradayız! En sevdiğimiz ve evlerinizde uygulayabileceğiniz değişik vestiyer modellerini ve değişik antre tasarım ipuçlarından 10’unu okuyun ve bu modellerin evinize uygun olup olmadığına karar verin.

Geleneksel Tarzda Değişik Vestiyer Modelleri

Mobilyalarda geleneksel tarz sadece nötr ve ahşap tonlarından ibaret değildir. Çizgili ahşap vestiyer ve dresuara karşı canlı vurgular katarak bu parlak giriş noktası gibi cesur renklerde çalışabilirsiniz.

Girişinizi sıcak ahşap görünümle de çekici kılabilirsiniz. Girişinizi çok yönlü bir ahşap tonunda bir ila iki farklı tasarımla birleştirebilirsiniz. Herhangi bir canlı renk paletiyle mükemmel uyum sağlayan bir taban oluşturacaklar.

Parlak renkleri eşit derecede cesur benzersiz tasarımlarla dengelemek istiyorsanız, depolama ve heykelsi çekicilik katan bu şık değişik vestiyer modelini düşünebilirsiniz.

Değişik Vestiyerlere Görsel Öğeler Ekleyin

Modern ahşap görünümlü saklama dolabı ve file sandalye ile birlikte fotoğraf ve sanat baskıları arasında, bu, mükemmel sıradışı antre evlerinizde görenleri hayran bırakacaktır.

Siyah-beyaz sanattan oluşan basit bir galeri duvarı ile antrelerinizde doğal ve değişik bir hava yaratabilirsiniz. Tek renkli görünümü bozmak için şık bir çiçek veya bitki dokunuşuyla tasarımı tamamlayın.

Giriş alanınızı uzun bir iç mekan bitkisi ve merkez parçanızı kuşatmak için ayakta duran bir vestiyer kullanarak çerçeveleyin. Bu işlev ve stilin yanı sıra taze bir bakış açısı sunacaktır.

Pano Şeklinde Değişik Vestiyer Modelleri

Düzenli kalmak için bir pano kullanmanın pek çok yolu var, neden antrenizde bir tane olmasın? Bu tahtanın cesur rengi, onu girişte değişik kılıyor. Bu girişte, evden çıkarken ihtiyaç duyabileceğiniz her şey için bir yer var. Ayrıca, şapkanızı ve çantanızı duvarda ayrı bir yer vermek yerine panoya asabilirsiniz.

Rustik Görünümlü Değişik Vestiyer

El yapımı bu vestiyer boş beyaz bir duvardaki sıradanlığa çok farklı bir hava katıyor. Bu özel vestiyer modelinin altındaki sepetler ve ayakkabılıklar sadece bir depolama alanı için değil, aynı zamanda tasarım ve dekorasyon için kullanılmış.

Raflı Vestiyer Modelleri

Antrenizde organize olmak için her şeyin bir kenara atılması gerekmez. Bu açık raflar ve kancalar, sergilenen organizasyonun mükemmel bir örneğidir. Bu küçük boş giriş duvarı bazıları tarafından göz ardı edilmiş olsa da, işinizi çok fazlasıyla görecektir. Bu evinizin girişinde dekorasyon yaparken yerinizin sınırlı olduğu alanlar için güzel bir seçenektir. Açık raflar ve kancalar, depolama ve dekoru birleştirmenin harika bir yoludur.

Küçük Alanlar için Değişik Vestiyer Modelleri

Aşağıdaki gibi küçük bir giriş yoluna sahipseniz bu değişik vestiyer modelini her zaman tercih edebilirsiniz. Giriş yolunda böyle küçük bir vestiyeri hem ayakkabı dolabı olarak hem de yanına montlarınızı asabileceğiniz bir alan olarak kullanabilirsiniz. Üstteki küçük çıkıntıya bir kase koyarak içerisinde anahtarlarınızı ve cüzdanınızı saklayabilirsiniz. Ve ayna ve bitkinin eklenmesi bunu temel vestiyer ve antre modelinden ziyade daha tasarımsal bir antreye dönüştürmüş.

Bu aşağıdaki daire için girişte dolap olmaması sorun değil. 20 cm derinliğe sahip raflar için yeterince derin bir gömme duvar, ayakkabıların ve montların asılması için kullanışlı bir nokta haline gelmiş. Sarkıt lamba, büyük yaldızlı ayna ve küçük koltuk pratik işlev eklemiş. Yerde tasarım harikası dayanıklı seramik karolar var.

Küçük, şerit gibi bir duvar alanı, küçük bir dairede depolama seçeneklerinizi genişletebilir. Bu değişik vestiyer modeli iki alt raf ile, ayakkabıları yerden uzak tutar. Yerleşik üst raf, ceketler ve el çantaları için bir köşe oluşturur.

Fayanslı Değişik Vestiyer Modelleri

Fayansları sadece evimizin zemininde kullanmak zorunda değiliz. Mutfak dolabı tezgah arası fayansında olduğu gibi antre duvarınızı fayansla döşeyerek ve önüne dolap koyarak değişik bir antre tasarımı yapabilirsiniz. Aşağıdaki modelde dolabın alt kısımlarına sepet ekleyerek tasarıma farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Dolabın üst kısımlarında ise çıkarken alabileceği eşyaları (şemsiyeler, güneş gözlükleri, kulaklıklar ve/veya şarj cihazları) barındırdığını söyleyebiliriz.

Duvara Monte Değişik Vestiyer Modelleri

Giriş yolunda klasik bir duvara monte, askılı ve değişik vestiyer her zaman iyi bir fikirdir. Kurulumu kolaydır, yerden tasarruf sağlar ve evin sıradan bir kısmına hoş bir kişilik ve yaratıcılık ekler. Ancak bu değişik vestiyer modeli, işlevselliği bir adım öteye taşıyor. Nasıl mı? Kara tahta etiketleri ile. Kancalarınızın isimlendirmesini dış giyim türüne göre veya kalabalık bir eviniz varsa kişiye göre etiketleyebilirsiniz. Eşyalarınızı daha da düzenli hale getirecek basit bir ayrıntıdır.

Değişik Vestiyer Modelleri Nereden Alınır ?

Yukarıda gördüğünüz değişik vestiyer modellerinden birini veya hayalinizdeki değişik vestiyere uygun fiyatla ve tamamen antrenizin mimarisine uygun şekilde sahip olmak isterseniz Emu mobilya sizin yanınızda.

Vestiyerler için fiyat almak veya antreniz için tasarım fikri almak isterseniz yandaki whatsapp hattımızdan veya arayarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değişik vestiyer modelleri sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamıyor mu veya daha fazla vestiyer modeline bakarak ilham almak mı istiyorsunuz harika tasarımlara göz atın…