25 Harika Krem Rengi Mutfak Dolabı (Krem Mutfak Dolabı Modelleri)

Krem Rengi Mutfak Dolabı      

Bazı muhteşem krem ​​rengi mutfak dolabı modelleri için fikir mi arıyorsunuz? Krem rengi, son birkaç yıldır mutfaklarda iyi bir şöhrete sahip görünüyor ve artık 2021’de herkesin sevdiği ve mutfaklarda kullanmak istediği bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

Muhtemelen zamanların bir işaretidir, ancak 2021’de evlerimizi daha samimi yapma konusunda bir artış görüldü. Minimalist iç mekanlar, tek renkli tasarım, hatta orta yüzyıldan kalma görünümlü mobilyalar bile eskisi kadar rağbet görüyor. Hepimiz mutfaklarımızı rahat, sıcak ve geçen yılın getirdiği kapanmalardan bir kaçış yapmak istiyoruz. 

Ve krem rengi, bunu sağlamak için mükemmel bir renktir. Yumuşak, davetkar, nötr ama beyazdan biraz daha sıcak, çok yönlü bir renk tonu, klasik bir mutfak yaratmak için harika bir seçenektir. Bir rengin derinliklerine inmeye çalıştığımızı düşünün, ancak aşağıda paylaştığımız krem rengi mutfak dolabı modellerine bir bakın ve tam olarak ne demek istediğimizi göreceksiniz …

Daha sıcak gri kremlerin popülaritesinin arttığını görüyoruz. Herkesin evde çok fazla zaman geçirdiği COVID-19’dan önce daha sıcak renklere doğru bir değişim fark ederken, bu eğilimin devam etmesini bekliyoruz. Krem renginin bu sıcak, toprak tonları bir sakinlik duygusu yaratıyor ve evde zindelik hissini besliyor, bu da ev sahiplerinin tam da şu anda ihtiyaç duyduğu bir şeydir.

Krem mutfak dolabı modelleri renk şeması sizin için doğru olduğuna ikna oldunuz mu? Tüm şık krem mutfak görünümlerini tüm stillere ve tüm bütçeye uyacak şekilde bir araya getirdik. İster mutfağınızı baştan aşağı yeniden tasarlıyor olun, ister mevcut alanınıza krem ​​tonları getirmenin yollarını arıyor olun, biz Emu mobilya olarak sizler için varız.

Krem Rengi Mutfak Dolabı Modelleri

Başlamadan önce, krem rengi mutfak dolabı modellerinin her zaman sarı tonlu bir beyaza eşit olması gerekmediğini söyleyelim. Evet, bu daha sıcak bir nötr, ancak taze ve modern hissettiren çok sayıda krem rengi tonu var. (İlgili yazı: Beyaz Mutfak Modelleri)

Şu krem rengi ​​mutfak dolabına bakın. Kremin biraz daha soğuk, daha gri alt tonları vardır, bu da ona daha az kır mutfağı hissi ve daha zarif bir klasik hissiyat verir. Farklı bir seçenek olarak mükemmel bir kırık beyaz deneyebilirsiniz ve bu daha gri renkleri daha açık bir krem ​​veya beyazla birleştirerek taze bir kontrast elde etmenize yardımcı olacaktır.

Krem mutfakların ev sahipleri arasında kalıcı bir favori olmasının bir nedeni vardır. Krem, geleneksel çiftlik evinden modern ve minimaliste kadar tüm stil ve şemalarda işe yarayan çok yönlü bir renktir. Trendler gelir ve gider, ancak krem, zamanın testine dayanacak nötr bir renktir ve zaman içinde farklı aksesuarlar ve renk kombinasyonlarıyla mutfaklarda kolayca uyarlanabilir ve güncellenebilir. Uzun ömür için tasarlanmış bir mutfak için mükemmeldir.

Tamamen krem bir mutfağa rustik bir hava katmak istiyorsanız, ahşap vurgularla tanışmakla yanlış yapmazsınız. Daha çağdaş, neredeyse İskandinav bir görünüm peşindeyseniz, daha sıcak krem ​​tonlarını hafifletmek için daha açık, daha soğuk tonlu ahşaplarla birlikte kullanmanızı öneririz. Elbette, daha fazla sıcaklık getirmek istiyorsanız, daha sıcak görünümlü ahşaplar seçebilirsiniz. Bunlar krem ​​rengi kır mutfağı tarzı modeller için mükemmel bir seçenektir. (İlginizi çekebilir: Rustik Mutfak Modelleri)

Krem mutfak dolaplarının her zaman geleneksel olması gerekmez, bu çok şık ancak sade krem mutfak dolabını inceleyin. Gri bir tezgah ve buna uygun krem ​​rengi bir ton ile eşleştirildiğinde, krem bir mutfağın sıcaklığını isteyen ancak yine de mekanı minimalist ve çağdaş tutmak isteyen herkese uyar.

İki stili karıştırmak istiyorsanız, şık dolapları bu modern krem mutfakta görüldüğü gibi rustik dekorla her zaman karşılaştırabilirsiniz. Bu çok popüler bir kombinasyondur ve şu anda herkesin peşinde olduğu o modern krem görünümünü yaratır.

Küçük Mutfaklar için Krem Rengi Mutfak Dolabı Modelleri 

Daha açık renklerin daha küçük alanlarda en iyi çalışma eğiliminde olması, küçük bir mutfak ile çalışıyorsanız kremi mükemmel bir seçim haline getirir. Mutfağınızda aldığınız doğal ışığa bağlı olarak, düz bir beyaz biraz sade ve hastahane gibi görünebilir, bu nedenle tüm ışıklarda hoş görünecek daha yumuşak bir görünüm için küçük mutfaklarda krem rengini tercih edebilirsiniz.

Bu mutfakta duvarlarda ve dolaplarda kremin nasıl kullanıldığına, ancak tavanın beyaza boyandığına dikkat edin. Bu sadece alanı aydınlatır ve mutfağın daha fazla yüksekliği olduğu imasını yaratır.

Krem Rengi Mutfak Dolabı Fiyatları   

Krem rengi mutfak dolabı fiyatları sizin seçeceğiniz mutfak dolabı kapak kaplaması türünün (lake, akrilik, high gloss gibi) metrekare fiyatına göre değişmektedir. Ayrıca dolaplarda kullanılan diğer malzemelerin (kulp, menteşe gibi) kalitesine göre çok fazla çeşitlilik göstermektedir.

Yandaki whatsapp hattımızdan krem mutfak dolabı için hemen güncel fiyat alabilir veya krem mutfak modelleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Siz de kendi mutfağınızın ölçülerinde istediğiniz tasarımda krem mutfak dolabı modellerini kendi zevk ve tasarımınıza göre uygun fiyatla kişiye özel ürettirmek isterseniz Emu mobilya sizin yanınızda…

Krem Mutfak Dolapları Ne Renk ile Gider ?     

Krem o kadar çok yönlü bir renktir ki, herhangi bir renk şemasıyla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Krem rengi, daha sıcak tarafta olduğu için, daha göz alıcı, parlak tonlu renkleri en iyi şekilde ortaya çıkarır, ancak bu sadece pembe ve kırmızılara bağlı kalmanız gerektiği anlamına gelmez.

Geleneksel olarak griler, maviler ve yeşiller gibi daha soğuk tonlara sahip renkler ile de işe yarayabilir, sadece doğru olanları seçmeniz gereklidir. Biraz renk eklemek istiyorsanız daha sıcak koyu maviler ve yumuşak zeytin yeşili rengini deneyebilirsiniz.

Krem Mutfak Dolabına Ne Renk Tezgah Gider ?     

Krem bir mutfak dolabına ne renk tezgah gider sorusu için en iyi seçim ahşap tezgahlar olacaktır. Muhtemelen yukarıdaki mutfak modellerinden çıkardığınız gibi, krem rengi, klasik, kır mutfağı türüne harika bir hava katar ve ahşap tezgahlar bu görünümle en iyi şekilde gider.

Kahverengi tonlarında damarlı mermer tezgahlar da, krem ​​rengi bir mutfakta daha canlı tasarıma yönelmek için bir seçenektir ve krem mutfak dolabı ile çok hoş görünür. Mutfağınızı yenilemek ve daha modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız, bu mükemmel bir seçim olacaktır. Yukarıdaki krem rengi mutfak modeli buna güzel bir örnektir.

Krem Rengi Mutfak Dolabının Artıları

Nötr rengi sayesinde krem mutfak dolapları, klasik, country tarzı, Viktorya tarzı, Akdeniz tarzından ultra moderne kadar neredeyse tüm mutfak iç mekanlarına uyum sağlar.

Krem mutfaklar hem büyük hem de küçük alanlar için uygundur. Küçük bir mutfakta hafif, yumuşak, nötr renk, aydınlık ve havadar bir görünüm yaratır.

Krem rengini cappuccino, karamel veya muhallebi rengi tonları ile birleştirmek, bir sıcaklık hissi katar ve mutfağın daha samimi görünmesini sağlar. Ayrıca kremin tonlarının mutfakta sakinleştirici bir etkisi ve pozitif enerji hissi vardır. Bu krem rengi renk paleti mutfaklarda sade ve şık görünür ve siyah, beyaz, gri, kırmızı ve bordo, mor ve leylak, kahverengi, yeşil vb. ile çok başarılı bir şekilde kombinlenebilir.

Kırmızı Krem Mutfak Mutfak Dolapları

Tüm iyi nötr şemalarda olduğu gibi, güçlü bir vurgu rengi odanın ruhunu canlandırmanın bir yolunu bulabilir. Kırmızı, özellikle country tarzı bir krem rengi bir mutfakta için güvenilir bir renk kombinasyonudur. Burada çarpıcı bir kırmızı duvar, krem renk şemasına ilgi çekici bir odak noktası eklemeye yardımcı olur. Kırmızı boyalı duvar, mutfakta noktalı kırmızı vurgu renklerini tutar, pişirici cihazlardan dekoratif öğelere kadar her şeyle kusursuz bir şekilde uyumludur.

Mutfağınızın duvarını kırmızıya boyamak sizin için çok fazla ise krem mutfak dolabınızın tezgah arası fayanslarında kırmızı renk seçimi yapabilirsiniz.

İçi Renkli Krem Mutfak Dolapları

Krem mutfak dolaplarınız için bir sonraki tasarım, içi renkli olanıdır. Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi, bu tasarım fikri, cam kapaklı dolaplarınız olduğunda daha uygundur.

Krem renkli cam kapaklar ile dolabınızın gövdesinde tercih ettiğiniz renk dışarıdan görülebilir. Sadece bu değil, dolap içlerinde kullandığınız renk de genel olarak mutfak tasarımını etkileyecektir. Kuşkusuz, ortaya çıkan görsel etki, iç taraf için seçtiğiniz renk seçimine bağlıdır.

Bu mutfak dolabı tasarımı hakkında bilmeniz gereken ekstra bir bilgi var. Cam kapaklar sınırlı alanda sıkışık bir görünümden kaçınabileceğinden, bu fikir küçük mutfak modelleri için mükemmeldir.

Siyah Krem Mutfak Dolabı Modelleri   

Mutfağınızda krem rengi mutfak dolabına sahip olmaya karar verdiğinizde bu, odadaki tüm dolapların aynı tonda olması gerektiği anlamına gelmez. Örnek olarak bir mutfakta siyah ve krem mutfak dolaplarını kombinleyerek klasik, zamansız bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bu fikri kullanarak yaratmayı deneyebileceğiniz en az iki kombinasyon var. Birincisi krem dolapların aşağıda, siyahların ise yukarıda olduğu yer. İkincisi, ilk seçenek ile tam tersi.

Ancak mutfağınızın daha ferah bir alana sahip olmasını istiyorsanız ikinci kombinasyon (siyah dolaplar aşağıda) daha doğru bir seçim olacaktır. Duvara monte edilen krem dolaplar ile mutfak alanı olduğundan daha geniş görünecektir.

Krem Rengi Mutfak Dolabı Nereye Yaptırılır ?

Siz de kendi mutfağınızın ölçülerinde istediğiniz tasarımda krem mutfak dolabı modellerini kendi zevk ve tasarımınıza göre uygun fiyatla kişiye özel ürettirmek isterseniz Emu mobilya sizin yanınızda…

Yandaki whatsapp hattımızdan krem mutfak dolabı için hemen güncel fiyat alabilir veya krem mutfak modelleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Krem rengi mutfak dolabı modelleri daha fazla tasarım mı görmek istiyorsunuz veya krem rengi dışındaki modellere de göz atmak mı istiyorsunuz hemen galerimize göz atın