Evlerinizde Fark Yaratacak Modern Mutfak Dolapları (Modern Mutfak Modelleri)

Modern mutfak dolapları ve modelleri dünyasına hoş geldiniz. Modern mutfak modelleri için mutfak dolapları, zeminler ve duvarlar için mevcut olan heyecan verici malzeme ve yüzey çeşitlerini keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

Yeni modern mutfak modelleri, herkesin kendine özgü ruh halini yaratmaya odaklanır ve mutfağınızda geçirdiğimiz zamanı özelleştirir. Bu nedenle çok yönlülük, konfor, aydınlatma ve eğlence modern mutfaklarda çok önemli hale gelmiştir.

Eskiden söylenen evin merkezi klişesi her zamankinden daha gerçek. Evdeki hayatımızın bir kısmı burada, mutfaklarımızda geçiyor, bu nedenle özel çalışma istasyonları bile modern mutfak modellerine doğru yol alıyor.

Tüm günü mutfağımızın sıradan ve klasik dolaplarına bakarak geçirmek istemeyeceğinizden, modern çözümler, en iyi seçeneklerden biridir. Ayrıca modern mutfak dolaplarını akıllı sistemleri kullanarak bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Modern Mutfak Modelleri

En gelişmiş cihazlardan en son tarz mutfak dolaplarına kadar, size tasarım ilhamı için en iyi modern mutfak modellerini bu yazımızda sunuyoruz.

En iyisi olduğunu düşündüğümüz, özenle seçilmiş modern mutfak modellerinin yer aldığı bu seçeneklere hemen göz atmaya başlayalım.

Beyaz Modern Mutfak Modelleri

Güzel ahşap döşeme ve stratejik aydınlatma, bu tamamen beyaz modern mutfağı çok sade ve ilgi çekici olmamaktan kurtarmış. Çarpıcı damla modelinde aydınlatmalarla gelen siyah vurgular derinlik sağlarken etkileyici modern mutfak mutfak dolabı genel görünümü düzenli ve modern tutuyor.   

Doğal unsurları odaya entegre etmek, modern iç tasarımların değişmez bir temasıdır. Bu beyaz modern ve minimalist mutfak, çıplak beyaz duvarların ve temiz tezgahın düzgünlüğünü ve pürüzsüzlüğünü kaba taş vurgulu duvarla mükemmel bir şekilde birleştirmiş.  

Kompakt ve verimli bu beyaz modern mutfak modeli, günümüzün evleri için idealdir. Açık kat planı, beyaz iç mekanlar ve geniş pencereleri, mutfağın büyüklüğüne rağmen ferah görünümü koruyor. U-şekilli mutfak tasarımı, göz alıcı tezgahlar, ahşap döşeme ve modern mutfak dolapları içerir.

Beyaz, aydınlık ve modern. Bu endüstriyel temalı modern mutfak, muhteşem bir 3 boyutlu sıçrama tasarımına, beyaz ve gri iç mekanlara ve büyüleyici bir retro endüstriyel aydınlatmaya sahiptir. Temiz yüzeyler – zeminler, tezgahlar ve duvarlar minimalist görünümüyle uyumludur.

Beklenmedik ve eğlenceli bir şey enjekte ederek modern mutfağınızın monotonluğunu kesin! Bu şık ve modern beyaz mutfak, retro kırmızı sıçraması ile nostaljik bir eğlence dozu alıyor. Parlak tezgahlar ve dolaplarla eşleşen kırmızı, sade beyaz iç mekanlar, ahşap temalı zeminler ve modern yüzeyler ile de iyi gider. 

Siyah Modern Mutfak Modelleri

Beyaz ve grinin yanı sıra siyah da son derece trend ve modern bir renk mutfak modellerinde. Bu siyah modern mutfak modeli, mat siyah mutfak dolapları ve duvarlar, çıplak ahşap döşeme, siyah aletler, göz alıcı siyah balıksırtı tezgah arası fayans ve pastoral bir çekicilik için ahşap aksanlara sahip.

Modern minimalist tasarımlar, aerodinamik yüzeyler ve dağınık olmayan ortamlar talep eder, bu nedenle yaratıcı ve sağduyulu depolama sistemleri şarttır. Bu siyah modern mutfak modeli, yaratıcı dolaplarla ada alanından tam olarak yararlanıyor.

Alüminyumun ışıltısı, bu mutfağın iç mekanlarının derin mat siyahıyla mükemmel bir kontrast oluşturuyor. Keskin ve sinirli bu ultra modern mutfak tasarımında mat siyah duvarlar ve tavan, beton zemin, rustik ahşap vurgular ve gümüş alüminyum aksesuarlar bulunur.

Daha fazla siyah mutfak modeli için: 30 Harika Siyah Mutfak Dolabı Modeli

Küçük Modern Mutfak Modelleri

Küçük mutfaklar, yeterli aydınlatma eklenerek daha büyük görünebilir. Bu küçük modern apartman mutfağı, yaratıcı aydınlatma ve açık tonlu iç mekanlardan çok fazla destek alıyor. Sıkışık görünümden kaçınmak için dolap altı gibi karanlık alanları aydınlatın.

Koyu rengi minimalist tasarımlarla kullanarak küçük modern mutfağınızda bu zarif minimalist görünümü yaratabilirsiniz. Genel beyaz, siyah veya gri iç mekanlar yerine beklenmedik ve benzersiz bir şey seçin. Bu koyu mavimsi yeşil mutfak, yaratıcı ve romantik bir bireysel tat yayıyor. Görünümü hafif vurgular ve temiz beyaz tezgahlarla tamamlayabilirsiniz.

Parlak, renkli ve verimli. Bu güzel ve modern mutfak, boyut olarak küçük ama stil ve tasarım açısından büyük. Düzen, her şeye kolayca erişilebilecek şekilde hareketi en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Geniş pencereden ve tepedeki iki sarkıt lambadan bol ışık gelir. Tasarımın en dikkat çekici özelliği, renkli ve güzel sıçramasıdır.

Dar veya küçük mutfağınız mı var ? Küçük mutfaklara uygulayabileceğiniz birbirinden güzel mutfak dolabı modelleri

Rustik Modern Mutfak Modelleri

Şık ve rustik çekiciliğin güzel kombinasyonu bu modern mutfak modelinde mevcut. Modern fayansların ve temiz tezgahın parlak parlaklığı, mutfak dolap kapaklarının ahşap görünümü ve kaba tuğla vurgulu duvarla tamamlanıyor. Siz görünümü şık ve modern aydınlatmayla tamamlayabilirsiniz. (İlginizi çekebilir: rustik mutfak modelleri)

Yemek Masalı Modern Mutfak Modelleri

Mutfak adasının devamında yemek yeme alanı eklemek, modern mutfak modelleri ve tasarımları arasında popülerdir. Yoğun programlar ve daha küçük evler, birçok kişinin resmi yemek odasını terk etmesine ve bunun yerine mutfağa bir yemek yeme alanı yerleştirmesine neden oldu. Bu akıllıca tasarlanmış masa, mutfak adasının bir uzantısıdır. Adanın güzel bronz rengi, mutfağın geri kalanının soğuk grilerini dengeler.

Böyle bir tarz hoşunuza mı gidiyor ? Yarımada ve ada mutfak modellerine göz atın.

Modern Gri Mutfak Modelleri

Zarif ve zamansız olan bu dumanlı gri ton, beyazın mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Muhteşem modern mutfak dolapları, gümüş aksesuarlara ve minimalist çizgilere sahiptir. Görünümü gri ahşap döşeme, beyaz tezgahlar ve çarpıcı beyaz-gri sıçrama ile tamamlayın.

Son zamanların gözdesi: Gri Mutfak Dolapları

Altın Eklentili Modern Mutfak Modelleri

Göz kamaştıran zarafet ve zenginlik. Bu mermer, kristal ve altın mutfak muhteşem olduğu kadar modern. Modern mutfak modelleri, kristal avizeler, mermer tezgahlar ve altın vurgular gibi ana malzemeleri ve parçaları üzerinde durur. Altın çerçeveli bar koltuklar zarif oldukları kadar rahattır.

Modern Mutfak Modelleri ve Fiyatları 

Yukarıda gördüğünüz modern mutfak modellerden birini veya hayalinizdeki modern mutfak dolabını kendi mutfağınız için ne kadara yapılacağını merak ediyorsanız, fiyat almak için hemen bizimle whatsapp veya telefon aracılıyla iletişime geçebilirsiniz.

Modern Mutfak Dolapları

Harika mutfak düzenine sahip bu beyaz mutfakta, parlak modern mutfak dolapları ve paslanmaz çelik (inox) aletlerle donatılmıştır. Ortada çok renkli yuvarlak taburelerle eşleştirilmiş yükseltilmiş bir tezgahı olan rustik bir ada tercih edilmiş.

Uzun ada ile mermer birleşimi L şeklinde modern mutfak dolapları, iki çift duvarlı fırın, tümü tavandan tabana pencerelerle çevrilmiş. (Daha fazlası için: L mutfak modelleri)

Kare adalı büyük U şeklinde modern mutfak dolapları modern mutfak tasarımının ayırt edici özelliği olan pürüzsüz ön dolapları fark edebilirsiniz. Koyu kahverengi ve beyaz renk şemasının uyumu harika. Krom avize de modern bir dokunuş katmış diyebiliriz.

Uzun modern ada ile uzun tek yere kadar cama sahip modern mutfak. Ana modern mutfak dolapları koyu gri ve mutfak adası doğal ahşap tonundadır.

U şeklindeki büyük adaya sahip sade beyaz modern mutfak dolapları. Hafif ahşap zeminli sade beyaz bu modern mutfak, büyük bir u şeklindeki adaya (veya bir kahvaltı barı tahtasının birleştiği iki adaya) sahip büyüleyici bir tasarımdır. 

Açık modern mutfakta kaya şeklinde ada tercih edilmiş. Şimdi, bunun benzersiz olduğunu söyleyebiliriz. Açık renkli ahşap üst yüzeye sahip devasa kaya adası taban yüzeyine bakın. Bizce bu harika. Hafif ahşap dolaplar ve siyah tezgah arası ile küçük, tek sıra modern mutfak dolaplarının önünde oturuyor.

Pürüzsüz ve sade mutfak görünümü için minimalist tamamen beyaz modern mutfak dolapları. Camlı tavan odayı güzelce açmış. Duvar boyunca pencere bulunmamakla birlikte, uç duvardaki iki tavan penceresi ve büyük pencereler bol miktarda doğal ışık yayıyor.

Bu doğal ahşap ve koyu gri modern mutfak dolapları, modern tarzı çok güzel yansıtıyor. Ancak steril etki olmadan bazıları ortaya çıkıyor. İki adalı lüks mutfak, iki adadan bir sürü dolap alanı (zeminden tavana) ve yüzey çalışma alanı sunuyor.

Şık gri ve beyaz karışımı modern mutfak dolaplarında beyaz ada ve kısmi beyaz tavan alanı aydınlatırken gri baskın renk olarak seçilmiş. Mekan, hafif kemerli pencere dışında neredeyse tamamen düz çizgiler ve kenarlardan oluşmaktadır.

Ada ile modern beyaz mutfak dolapları. Bu modern beyaz mutfak, tamamen yeniden tasarlanmış, müstakil bir evde. Mutfak, ana oturma katının arka kısmındadır ve çok geniştir. Gördüğünüz gibi zeminden tavana uzanan birçok mutfak dolabı var. 

Tasarlanmış kuvars tezgahı ve mutfak adası ile uzun modern mutfak dolapları. Düz panelli ahşap görünümlü mutfak dolabı, pürüzsüz beyaz kuvars tezgahı ile güzel bir şekilde dengelenmiştir.

Modern siyah beyaz mutfak. Sanıyoruz ki biraz siyah bu mutfakta görsel çekicilik katmak için mükemmel olmuş. Beyaz boyalı tuğla duvar, beyaz dolapların pürüzsüz yüzeylerini de güzel bir şekilde dengeliyor. Tavanın da siyah olduğuna dikkat edin, bu odanın sunduğu ekstra yükseklik göz önüne alındığında işe yaradığını ve mutfağı boğmadığını söyleyebiliriz. (İlginizi çekebilir: göz alıcı siyah beyaz mutfaklar)

Açık renkli ahşap ve siyah, bu modern mutfakta renk düzenini oluşturuyor. Uzun ada düzenine sahip tek bir duvar var. Pencereler, beyaz tezgah arası ve beyaz tavanın bir sonucu olan çok basit bir estetik ancak oldukça parlak göz alıcı ve modern.

Oldukça beyaz ve parlak olmakla birlikte, dolap kapakları ve ada tabanı üzerinden doğal hafif ahşap unsurlarla sıcak ve davetkar olan çok havalı modern bir mutfak tasarımı.

Lavabo ve kahvaltı barı bulunan büyük bej L şeklinde bir mutfak adasına sahip modern bir evde geniş bir mutfak. Güzel ahşap yüzlü dolaplarla çevrili arka planda bir mikrodalga ve fırın var. Yemek alanının karşısındaki duvarda duvara monte bir TV ekranı bulunmaktadır.

Düz modern mutfak dolapları ve beyaz karo zemini olan tamamen beyaz geniş bir mutfak. Açıkçası bu modern mutfak tasarımın güzel bir örneği.

Orta koyu ahşap döşeme ile çarpıcı beyaz ve siyah modern mutfak dolapları. Bu mutfak dar olsa da, hem kahvaltı barı hem de çalışma alanı için yeterince derin. Adanın çalışma tarafına eklenen ahşap kasap bloğuna bakın. Buradaki en sevdiğimiz tasarım öğelerinden biri, dört muhteşem siyah beyaz sarkıt lamba olmuş.

Zaten geniş olan alanın daha büyük görünmesini sağlayan bir tezgah arası fayansları (ayna) ile büyük, uzun modern mutfak. Neredeyse görünmez olacak şekilde yerleştirilen cihazlarla minimalist bir tasarım oluşturmuş.

Modern Mutfak Dolapları Fiyatları

Modern mutfak dolaplarının fiyatları öncelikli olarak sizin seçeceğiniz mutfak dolabı kapak kaplaması türünün (lake, akrilik, membran gibi) metrekare fiyatına bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca tercih edeceğiniz çekmece düzenekleri, kulplar ve aksesuarlar da fiyatı etkileyen diğer unsurlardır.

Yandaki whatsapp hattımızdan istediğiniz zaman modern mutfak dolapları için güncel fiyat alabilir ve modeller hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz modellerden birini veya tamamen kendi istekleriniz doğrultusunda tasarlanmış, istediğiniz malzemenin (hatta kulpların) kullanıldığı modern mutfak dolaplarına sahip olmak isterseniz Emu mobilya sizin için burada. Modern tasarımlarımızı görmek ve uygun fiyatla sahip olmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilir veya mağazalarımıza gelebilirsiniz.

Modern mutfak dolaplarında karar kıldınız ancak hangi tasarımı veya rengi tercih edeceğinizi bilmiyorsanız daha önceki yazılarımıza hemen göz atabilirsiniz…