Mutfaklarınızda Fark Yaratacak Özel Tasarım Mutfak Dolapları ve Fiyatları

Özel tasarım mutfak dolapları seçmek, onlarca mutfak dolabı resmini toplamak kadar basit değildir. Hepsi hayalinizdeki mutfak gibi görünse de, yine de ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmeniz gerekir.

Harika fikirler edinmek için diğer mutfak dolaplarına bakmak her zaman güzel bir fikirdir. Sonuçta, kendi mutfağınızın dışına çıkana kadar neyin mümkün olduğunu asla bilemezsiniz.

Tasarım mutfak dolapları sizin için mükemmel olabilir çünkü kendi ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda hayalinizdeki mutfağa kavuşabilirsiniz.

Diğer mutfaklarda sevdiğiniz şeyleri alın ve yıllarca seveceğiniz bir özel tasarım mutfak dolabı modellerinden birini oluşturmak için aşağıdaki hususları kullanın.

Özel Tasarım Mutfak Dolapları Yaptırırken Karar Vermeniz Gerekenler

Tasarım Mutfak Dolapları için Doğru Boyutu Seçmek

Özel tasarım mutfak dolapları için dikkat edilmesi gerekenler en önemli şeylerden biri çoğu zaman, ne saklayabileceğinize ve mutfağınızın mimarisi ve büyüklüğüne göre mutfak dolabı boyutlarına karar vermektir. Bu önemli bir husustur.

Özel tasarım bir mutfak dolabı, mutfağınızın boyutlarında ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde ayarlanabileceği anlamına gelir. Evet, depolamaya odaklanmalısınız, ancak dolaplarınızı rahatça kullanamıyorsanız ve tasarımı hoşunuza gitmiyorsa mutfağınızı büyük ihtimalle sevmeyeceksiniz.

Tasarım mutfak dolaplarınızın rahat bir yükseklikte olmasını sağlayın. Üst dolaplarınıza ulaşmanın sizi zorlamayacağınızdan emin olmalısınız. Eşyalara ulaşmayı kolaylaştırmak için mutfağınıza bir tabure bile yerleştirebilirsiniz. Tamamen özel tasarım mutfak dolabı modelleri tercih ederseniz, ihtiyacınız olan her şeyi elde edebilirsiniz.

Tasarım Mutfak Modellerinde Depolamayı Özelleştirme

Özel depolama alanları olmadan hiçbir mutfak tasarımı tamamlanmış sayılmaz. Standart raflar ve çekmeceler her zaman yeterli olmayabilir. Aslında çoğu mutfağın özelleştirilmiş depolamaya ihtiyacı vardır. Yerleşik düzenleyicilerden çekilebilir raflara kadar neredeyse her şeyi ödün vermeden saklamanın bir yolu vardır.

Tüm yenilikçi seçenekleri bulmak her zaman kolay değildir, ancak mutfak depolama fikirleri aramak sizin için harika bir seçenektir. Özel tasarım dolaplarınızda kendi ihtiyaçlarınıza göre depolama alanı oluşturarak, çok kullanışlı bir mutfak elde etmeniz mümkündür.

Tasarım Mutfağınızda Bir Çalışma Üçgeni Oluşturma

Mutfağınızda kendinize uygun, belirli bir şekilde çalışıyorsunuzdur. Çoğu insan bunu gerçekten düşünmüyor. Ancak uzmanlar bunu mutfak çalışma üçgeni olarak adlandırıyor.

Bu mutfak çalışma üçgenini tasarım mutfak modelinize dahil etmek isteyebilirsiniz. Mutfağınızı kullanmayı çok daha kolay hale getirecektir. Fikir, lavabonuz, tezgahınız ve buzdolabınız arasında optimum üretkenliği sağlamaktır. Boşlukları tam olarak doğru ayarlayarak, asla çok uzağa gitmenize veya çok sıkışık hissetmenize gerek kalmayacaktır.

Özel Tasarım Mutfak Dolapları için Doğru Tezgahı Seçme

Tezgahınız söz konusu olduğunda kesinlikle görünüşü düşünmeniz gerekirken, bundan çok daha fazlası vardır. Örneğin, harika görünse bile temizlenmesi zor bir malzeme ister misiniz? Dikkate alınacak başka bir şey de bütçenizdir. Mevcut tüm tezgah çeşitleri sayesinde, daha pahalı ve lüks seçenekler gibi görünen ve tasarlanan, bütçeye uygun bir seçenek seçebilirsiniz kendi tasarım mutfak modelinizi oluştururken.

Özel Tasarım Mutfak Dolaplarını Modern Kolaylıklar ile Kişiselleştirme

Özel tasarım mutfak dolaplarınız için dolap modellerine ve dolap düzenine kendinizi kaptırmak kolaydır, ama mutfağınızı modern kolaylıklar ile özelleştirmeye ne dersiniz?

Örneğin, neden tüm çıkışlarınızı gizleyen bir katlanabilir paneliniz olmasın? Ya da mutfağı kullanırken telefonunuzu ve tabletinizi koymak için bir şarj çekmecesine ne dersiniz? Daha işlevsel ve yenilikçi bir tasarım mutfak oluşturmak için harika fikirler geliştirirseniz bunları özel tasarım mutfak dolabınızda da uygulayabilirsiniz.

Tasarım Mutfak Dolapları Alırken Bütçe Oluşturma

Tasarım mutfak dolapları için bütçeniz önemlidir. Herhangi bir fikre fazla bağlanmadan önce sağlam bir bütçe belirlemelisiniz. Nerede ödün verip vermeyeceğinize karar vermelisiniz. Örneğin, granit bir tezgahta ısrarcıysanız, ev aletleri veya mutfak masanız söz konusu olduğunda taviz vermeniz gerekebilir. Tasarım mutfak dolapları yaptırmak istiyorsanız, sizin için doğru özel dolap planıyla birlikte bütçeniz hakkında konuşmalısınız.

Tasarım Mutfak Modellerinde Küçük Ev Aletleri İçin Dolaplar

İnsanlar mutfaklarındaki küçük aletlere giderek daha fazla güveniyor. Hepsi bir arada cihazlar, birkaç küçük şeyi tek bir cihazda birleştirmek için artık popüler seçenekler. Bununla birlikte, bunların hepsi değerli tezgah alanınızı kaplayabilir.

Tasarım mutfak modelinizi oluştururken, bu belirli cihazlar için nasıl depolama alanı oluşturabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bu cihazlar için boyutlandırılmış raflara sahip özel bir dolap oluşturabilir veya sık kullanılan cihazları saklamak için mutfak adanıza yerleştirilmiş alanlar bulundurabilirsiniz.

Özel Tasarım Mutfak Dolabı Modelleri

Yukarıda bahsettiğimiz tasarım mutfak dolabı yaptırırken dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenleri uygulayabileceğiniz harika özel tasarım mutfak dolabı modellerinden bazılarına hemen atalım…

Özel Tasarım Mutfak Dolapları Fiyatları

Özel tasarım mutfak dolaplarının fiyatlarının belirlenmesinde en önemli unsur dolabınızın büyüklüğü ve dolabınızın kapaklarında kullanılacak kaplama türüdür (lake, akrilik, membran). Diğer unsurlar sizin seçeceğiniz çekmece ve kulp vb. parçaların türlerine, tasarımına ve malzeme kalitesine bağlıdır. Güncel fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Kendi mutfağınızı tasarlamaya istekli misiniz? Yeni mutfağınız için mükemmel özel tasarım mutfak dolapları oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için hemen Emu mobilya iletişime geçin.

Mutfağınızın ölçülerinde, istediğiniz tasarımın, renklerin, malzemelerin, tezgahın ve hatta kulpların kullanıldığı kişiye özel tasarım mutfak dolaplarına uygun fiyatla sahip olmak ve mağazamızda bulunan mutfak dolabı modellerini görmek için hemen mağazamızı ziyaret edebilirsiniz… 

Özel Yapım Mutfak Dolapları

Mutfağınız, evinizdeki en önemli odalardan biridir. Kendiniz ve aileniz için akşam yemekleri hazırlayarak ve orada yemek yiyerek günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz yerdir.

Mutfak dolaplarınız, tasarım tarzından kusursuz kullanışlılığına kadar mutfağınızın en önemli parçalarından biridir. Bu nedenle, mutfak tasarımınızı kişiselleştirmenin bir yolu, özel yapım mutfak dolapları tercih etmektir.

Mutfak tasarımında düşünmeniz gereken ilk şey, her tasarımın benzersiz olduğu gerçeğidir. Ne pişirdiğinize, ancak onu nasıl pişirmeyi sevdiğinize, ne zaman yemek yemeyi sevdiğinize, kiminle vb. olduğuna bağlıdır. Mutfağınızın evinizin odak noktası olmasının birçok nedeninden yalnızca biri budur. Belki de özel yapım mutfakların en büyük kısmı, alanı nasıl kullandığınızla ilgilidir ve sahip olduğunuz alanın miktarını yönlendiren de mutfak dolaplarınızdır.

Özel yapım mutfak dolapları tasarımda fark yaratabilir. Tezgahlarınız ve aydınlatmanız gibi bileşenlerin yanı sıra, dolaplarınız genel mutfak tarzınızın en büyük etkileyicilerinden biridir. Onlar için kullandığınız malzemelerin, örneğin, tezgahlarınızın, birbirlerini tamamlamaları gerekir.

Mutfak dolabınız, evinize gelen herhangi bir misafirin mutfağınızda göreceği ana şeylerden biridir, bu nedenle, mekanın vermesini istediğiniz görünüm, his ve genel olarak tonda büyük bir söz sahibi olacaktır. Örneğin donuk ahşap dolaplar, daha geleneksel bir hissi somutlaştırabilir, ancak beyaz veya krem ​​lake özel yapım mutfak dolapları mutfağınıza girişte inkar edilemez bir şekilde modern bir stile daha uygundur.

Mutfağınızı yeniden tasarlamayı düşünüyorsanız, dolaplarınız en öncelikli olarak aklınızda tutmanız gereken ana şeylerden biridir. Belki şu anki halini seviyorsunuz veya muhtemelen yeni bir şey üzerinde düşünüyorsunuz, her ne olursa olsun özel yapım mutfak dolapları sizin için en iyisidir.

Özel Yapım Mutfak Dolapları Nereye Yaptırılır ?

Hayalinizde tasarladığınız mutfak dolaplarını gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız Emu mobilya sizin için burada… Uygun fiyatla kişiye özel tasarım mutfak dolaplarını sizler için üretiyoruz.

Yandaki whatsapp hattından özel yapım mutfak dolapları için güncel fiyat alabilir veya tasarım hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz…

Kendinize yaptıracağınız özel tasarım mutfak dolapları için daha fazla ilham almak isterseniz diğer yazılarımızdaki harika modellere bakın…